Темы статей
Выбрать темы

Перерозподіл видатків під час воєнного стану

Станкус Татьяна, эксперт журнала «Бюджетная бухгалтерия»
Продукти харчування було придбано за КПКВК 0111021. Але через воєнний стан харчування у школах не проводиться. Строк придатності цих продуктів закінчується. За рішенням сесії ради хочемо передати ці продукти на КПКВК 0113104. Як бути в цьому випадку з касовими та фактичними видатками?

Передача продуктів харчування

Це питання турбує багато громад. Адже більшість закладів освіти на час воєнного стану припинили свою діяльність. А продукти харчування у школах були закуплені ще до війни. І вони наразі вкрай потрібні для харчування тероборони, переселенців та інших незахищених верств населення.

Як саме передавати залишки продуктів харчування? Якими документами супроводжується така передача? Як відобразити передачу продуктів харчування в обліку? Відповіді на ці запитання ми вже висвітлювали на сторінках нашого видання. Тож із цього приводу дивіться матеріали «Харчуємо тероборону та переселенців: як списати продукти харчування?» // «Бюджетна бухгалтерія», 2022, № 12 та «Залишки продуктів харчування: передаємо та обліковуємо» // «Бюджетна бухгалтерія», 2022, № 17.

Наразі ж поговоримо про те, як здійснити перерозподіл видатків, адже, дійсно, початково видатки планувалися за іншими бюджетними програмами та КПКВК.

Подпишитесь, чтобы открыть доступ к материалам Я уже
logo PRO PRO-доступ Неограниченный доступ ко всем закрытым материалам сайта без рекламы
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше