№39

Бюджетная бухгалтерия, октябрь, 2022/№ 39 Другие номера журнала ›
  • Передача міжбюджетних трансфертів: як узгодити з Мінфіном? Нещодавно ми знайомили вас із новинами щодо внесених змін до постанови № 252*, яка визначає основні аспекти бюджетного процесу в період дії воєнного стану. Підставою для цих нововведень стала постанова № 1083**. Докладніше про це читайте у матеріалі «Рішення про надання міжбюджетних трансфертів погоджує Мінфін» // «Бюджетна бухгалтерія», 2022, № 37***.
  • Відрядження є, добових немає: чи можливо? У наказі на закордонне відрядження передбачено лише відшкодування вартості проїзду та проживання. Оплата відрядженому добових не передбачена. Чи можлива оплата такого відрядження?
  • Придбання та встановлення генератора: як правильно закупити? Відділ освіти отримав кошти на придбання генераторів для закладів освіти за КЕКВ 3110. Проведено спрощену закупівлю та укладено договір на придбання генераторів. Виявилось, що перед початком експлуатації такого обладнання необхідно провести певні налагоджувальні робити, але цей момент у договорі не передбачено. Як вирішити цю ситуацію? Чи обов’язково укладати окремий договір, чи можемо унести зміни до раніше укладеного? За яким КЕКВ здійснити такі видатки?
  • Заміна пошкоджених вікон: поточний чи капітальний ремонт? Виникла необхідність замінити вікна, пошкоджені внаслідок бойових дій, у кількості 200 шт. Чи можливо це провести як поточний ремонт? Який застосувати КЕКВ?
  • Немає змоги виконати податкові зобов’язання: як підтвердити? Нещодавно Мінфін прийняв Порядок № 225*. Завдяки цьому документу установи — платники податків можуть підтвердити, що, дійсно, не мають змоги своєчасно виконати свої податкові зобов’язання. В яких випадках варто подавати таке підтвердження? Як це правильно зробити? Про це — у нашому матеріалі.
  • Придбали генератор: вирішуємо облікові питання Заклад освіти придбав генератор вартістю 21810 грн. На який субрахунок віднести такий актив? Як списувати пальне, використане для його роботи?
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше