Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

«Лікарняні» зміни: що новенького?

Жиленко Екатерина, эксперт по оплате труда
Оплата труда Июнь, 2022/№ 11
Печать
Зміни в законодавстві йдуть одна за одною. Тільки й встигай вивчати їх та застосовувати на практиці. Сьогодні йтиметься про оновлені правила формування медичних висновків та лікарняних листів.

Ми вже обговорювали зміни у правилах формування медвисновків та е-лікарняних, що діють у період воєнного стану (див. «Лікарняні в умовах війни» // «Оплата праці», 2022, № 7). Також нещодавно розглянули «воєнні» особливості оформлення лікарняних для пацієнтів, які перебувають за кордоном (див. «Працівник захворів за кордоном: що з лікарняним?» // «Оплата праці», 2022, № 10).

Сьогодні проаналізуємо інші зміни, які запроваджені наказом № 675*. Він набрав чинності 03.05.2022.

* Наказ МОЗ «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 01 червня 2021 року № 1066 та Порядку видачі (формування) листків непрацездатності в електронному реєстрі листків непрацездатності» від 22.04.2022 № 675.

Паперовий лікарняний

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше