Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Щорічна відпустка + відпустка за свій рахунок: як заповнити звітність

Кравченко Дарья, эксперт по оплате труда
Оплата труда Ноябрь, 2022/№ 22
Печать
Працівник (основне місце роботи) іде у щорічну основну відпустку з 1 грудня 2022 року на 24 календарних дні. І до кінця такого місяця на роботу виходити вже не буде (написав заяву на відпустку без збереження зарплати з 26 по 30 грудня 2022 року). Як заповнити додаток Д1 та додаток 4ДФ Об’єднаної звітності, якщо: — відпускні у сумі 5000 грн виплачені працівнику у листопаді (30.11.2022), а нараховані будуть у грудні 2022 року; — зарплата, нарахована працівнику за листопад 2022 року, становить 6700 грн?

Цікавинка цієї ситуації в тому, що:

— по-перше, відпускні були виплачені в одному місяці, а нараховані — в іншому. А отже, при заповненні деяких додатків Об`єднаної звітності така сума засвітиться у кількох місяцях;

— по-друге, база нарахування ЄСВ у грудні 2022 року виявилася меншою за розмір мінзарплати. Тому доведеться нарахувати ЄСВ на додаткову базу.

Але розберемо усе по черзі.

Додаток Д1. У додатку Д1 Об’єднаної звітності суми відпускних відображають за той місяць, у якому вони були фактично нараховані у бухобліку (незалежно від того, коли була їх виплата).

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше