Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Трудовий договір закінчується під час лікарняного: чи звільняти строковика?

Долгая Ирина, эксперт по оплате труда
Оплата труда Ноябрь, 2022/№ 22
Печать
Останній день роботи працівника за строковим трудовим договором — 24 листопада 2022 року. Але 23 листопада він захворів і в день звільнення перебуває на лікарняному (е-лікарняний з періодом хвороби з 23.11.2022 по 02.12.2022). Чи можна звільнити працівника 24 листопада? Чи потрібно оплачувати лікарняний?

Чи можна звільняти під час лікарняного

Заборона на звільнення. Будь-який трудовий договір, у тому числі й строковий, — це угода між працівником і роботодавцем, за якою працівник зобов’язується виконувати роботу, визначену цією угодою, а роботодавець зобов’язується виплачувати працівникові заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін (ст. 21 КЗпП).

Строковий трудовий договір укладається між працівником і роботодавцем на визначений строк, установлений за згодою сторін. При цьому чинне законодавство не обмежує період, на який можна укласти строковий трудовий договір.

При укладанні строкового договору серед умов чітко визначений і узгоджений сторонами строк такого договору. Тобто дата початку трудових відносин і їх закінчення.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше