Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Трудові медогляди працівників: чи проводити під час війни

Кравченко Дарья, эксперт по оплате труда
Оплата труда Ноябрь, 2022/№ 22
Печать
Відслідковувати стан здоров’я працівника — дуже важливо. Особливо якщо він задіяний на роботах, які потребують певних медичних показань. Через це трудовим законодавством передбачене проведення обов’язкових медоглядів для певних категорій співробітників. Що це за працівники та коли їм слід проходити медичний огляд? Усе це з’ясуємо у сьогоднішній статті.

Обов’язкові медогляди & воєнний стан

Роботодавець зобов’язаний у певних випадках забезпечити проведення таких медоглядів:

трудових медоглядів (попередніх та періодичних). Їх проведення передбачене ст. 169 КЗпП, Законом про охорону праці* та Порядком № 246**;

* Закон України «Про охорону праці» від 14.11.92 № 2694-XII.

** Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затверджений наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше