Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Трудові медогляди працівників: порядок проведення

Кравченко Дарья, эксперт по оплате труда
Оплата труда Ноябрь, 2022/№ 22
Печать
Щоб правильно організувати трудовий медогляду працівників, треба пройти 6 кроків: починаючи з атестації робочих місць та закінчуючи виконанням приписів закладу охорони здоров’я. Як це зробити без проблем — розкажемо далі.

КРОК 1. Атестація робочих місць

Саме так. Через те, що у Порядку № 246* наведено лише перелік робіт, які потребують проведення медоглядів, та перелік шкідливих та небезпечних факторів, роботодавцю перш за все доведеться провести атестацію робочих місць, щоб з’ясувати, чи потрібно взагалі проводити трудовий медогляд працівникам, зайнятим на таких місцях.

* Порядок проведення медичних оглядів працівників певних категорій, затверджений наказом МОЗ від 21.05.2007 № 246.

Проводять атестацію відповідно до вимог Методрекомендацій № 41*, а оцінюють умови праці — відповідно до Державних санітарних норм та правил «Гігієнічна класифікація праці за показниками шкідливості та небезпечності факторів виробничого середовища, важкості та напруженості трудового процесу», затверджених наказом МОЗ від 08.04.2014 № 248.

* Методичні рекомендації для проведення атестації робочих місць за умовами праці, затверджені постановою Мінпраці від 01.09.92 № 41.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше