Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Середня педагогам, які воюють: чи зберігати й надалі?

Жиленко Екатерина, эксперт по оплате труда и трудовым отношениям
Оплата труда Сентябрь, 2022/№ 18
Печать
Останнім часом у всіх на слуху важлива тема: середній заробіток більше не зберігають за мобілізованими працівниками. Але щодо педагогів, які захищають Батьківщину, є певні особливості. Чому виокремили саме педагогів? Ми маємо відповіді на всі запитання.

Загальні правила

З 19.07.2022 роботодавці більше не повинні зберігати середній заробіток за працівниками, які перебувають на військовій службі. Це сталося завдяки Закону № 2352*. Він уніс зміни до ч. 3 ст. 119 КЗпП. Відтоді за захисниками України потрібно зберігати лише місце роботи та посаду, а середній заробіток — ні. Це значно полегшило тягар, що покладено на роботодавця.

* Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин» від 01.07.2022 № 2352-ІХ.

Але залишилось право роботодавця підтримувати «своїх» військових за власний рахунок. Детальніше про це читайте у статті «Середня» мобілізованому: як продовжити виплату?» // «Оплата праці», 2022, № 16.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше