Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Уповноважені з призначення страхових виплат: як заохотити до роботи

Кравченко Дарья, эксперт по оплате труда
Оплата труда Январь, 2023/№ 2
Печать
З 01.01.2023 замість комісії (уповноваженого) із соцстрахування рішення про призначення страхових виплат приймає сам страхувальник або уповноважені ним особи. Ба більше, сам страхувальник визначає склад таких уповноважених осіб, їх функції, а також питання щодо оплати їх роботи. Які тут можуть бути варіанти? Розкажемо далі.

1 січня — переломна дата

До 01.01.2023 рішення про призначення (відмову у призначенні) страхових виплат приймала комісія (уповноважений) із соцстрахування. Цей орган створювався та діяв відповідно до вимог Положення № 13*.

* Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, затверджене постановою правління ФСС від 19.07.2018 № 13.

У п. 1.3 цього документа сказано, що члени комісії виконують свої обов’язки на громадських засадах. Тобто їхня робота як членів комісії не оплачувалася.

З 01.01.2023 рішення про призначення страхових виплат приймає або сам страхувальник, або уповноважені ним особи*.

* Як це відбувається, читайте у статті «Призначаємо лікарняні-2023: хто замінить комісію із соцстрахування» // «Оплата праці», 2023, № 2.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше