Придбання вуличних майданчиків за рахунок залишку коштів

В обраному У обране
Друк
Маркович Галина, заступник директора Департаменту місцевих бюджетів — начальник Управління планування місцевих бюджетів Міністерства фінансів України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук
Бюджетна бухгалтерія Грудень, 2015/№ 48
Чи може сільська рада за рахунок залишку коштів на 01.01.2015 р. по загальному фонду бюджету за програмою соціального та економічного розвитку придбати вуличні дитячі майданчики? Якщо так, то за яким КТКВК?

Для відповіді на це запитання слід звернутися до норм Бюджетного кодексу України від 05.02.2015 р. № 157-VIII (далі — БКУ).

Відповідно до ч. 4 ст. 14 цього Кодексу розподіл вільного залишку коштів здійснюється шляхом внесення змін до рішення про місцевий бюджет.

Як визначено у п. 21 ч. 1 ст. 91 БКУ з усіх місцевих бюджетів можуть здійснюватися видатки на фінансування програм, які затверджені відповідною місцевою радою.

Отже, у разі наявності затвердженої відповідної місцевої програми сільська рада може прийняти рішення та спрямувати вільний залишок коштів, який утворився станом на 01.01.2015 р., на придбання дитячих майданчиків.

Такі видатки відображаються за КЕКВ 3122 «Капітальне будівництво (придбання) інших об’єктів» та КТКВК 100203 «Благоустрій міст, сіл, селищ» або 130112 «Інші видатки» — якщо це спортивні дитячі майданчики.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити