(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 36/1
  • № 36
  • № 35
  • № 34
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/20
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Вересень , 2015/№ 33

Надбавка за вислугу років музичному керівнику

http://tinyurl.com/yy2ml74o
Працівника було прийнято на посаду музичного керівника 1 серпня 2013 року. Педагогічний стаж на момент працевлаштування на це місце роботи — 7 років 10 місяців. З якого місяця у нього виникне право на надбавку за вислугу років у розмірі 20 %?

Для відповіді на це запитання звернемося до положень Порядку виплати надбавок за вислугу років педагогічним і науково-педагогічним працівникам навчальних закладів та установ освіти, затвердженого постановою КМУ від 31.01.2001 р. № 78 (далі — Порядок № 78).

Надбавку за вислугу років педагогічним працівникам виплачують щомісяця у відсотках до посадового окладу. Розмір такої надбавки установлюють залежно від стажу педагогічної роботи конкретного працівника: більше 3 років — 10 %, понад 10 років — 20 %, більше 20 років — 30 %.

Змінюють розмір надбавки за вислугу років з місяця, наступного за місяцем, в якому з’явилося таке право, якщо документи, необхідні для своєчасного та правильного обчислення стажу, знаходяться в навчальному закладі, або з дня надання необхідних документів працівником. Це правило прописано в п. 7 Порядку № 78. Причому застосовувати його необхідно і за ситуації, коли надбавка за вислугу років встановлюється уперше, і у випадках подальшого збільшення розміру надбавки.

Педпрацівник, про якого йдеться в запитанні, був прийнятий на роботу 1 серпня 2013 року, при цьому він мав за плечима педагогічний стаж 7 років 10 місяців. Отже, 10 років педагогічного стажу він відсвяткує 30 вересня 2015 року. А вже з 1 жовтня 2015 року, коли його стаж перевищить 10 років, у цього педпрацівника з’явиться право на надбавку за вислугу років у розмірі 20 % посадового окладу.

Проте встановити йому надбавку за вислугу років у цьому розмірі необхідно лише з листопада 2015 року, тобто з місяця, наступного за місяцем, в якому у працівника виникло таке право.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
надбавка за вислугу років, вислуга років, музичний керівник додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті