(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 32/1
  • № 32
  • № 31
  • № 30
  • № 29
  • № 28/1
  • № 28
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
13/20
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Вересень , 2015/№ 33

Доплата за ведення військового обліку

Працівник бюджетної установи працює старшим інспектором з кадрів на 1 ставку та за сумісництвом (внутрішній сумісник) — інспектором з кадрів на 0,5 ставки. Наказом керівника старшого інспектора з кадрів призначено відповідальним за ведення військового обліку. Чи має він право на доплату за ведення обліку військовозобов’язаних?

Обов’язок із ведення в установах та організаціях військового обліку військовозобов’язаних і призовників установлено Законом України «Про військовий обов’язок і військову службу» від 25.03.92 р. № 2232-XII (зі змінами).

Військовий облік призовників та військовозобов’язаних поділяють на персонально-якісний, персонально-первинний і персональний. За місцем роботи чи навчання ведуть персональний облік військовозобов’язаних і призовників. Полягає він в обліку основних відомостей про таких осіб.

Персональний облік призовників і військовозобов’язаних ведеться у порядку, встановленому Положенням про військовий облік військовозобов’язаних і призовників, затвердженим постановою КМУ від 09.06.94 р. № 377 (далі Положення № 377), та Інструкцією з організації ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах, затвердженою наказом Міноборони від 15.12.2010 р. № 660.

Для ведення військового обліку і бронювання кадрів в установі формується військово-обліковий персонал виходячи з відповідної норми навантаження на одного працівника, установленої Положенням № 377. Посадові оклади для цих працівників установлюють на рівні посадових окладів працівників відділів кадрів.

Однак якщо на обліку в установі перебувають менше 500 військовозобов’язаних і призовників, обов’язки з ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних за установою покладаються на одного з працівників відділу кадрів підприємства. У цьому разі такому працівнику встановлюється доплата за ведення обліку військовозобов’язаних у розмірі до 50 % посадового окладу (п. 14 Положення № 377).

Якщо працівник кадрової служби, на якого покладено обов’язки з ведення військового обліку, крім основної роботи, виконує роботу за сумісництвом (у вільний від основної роботи час), то доплата за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників нараховується тільки за однією посадою — за якою на працівника покладено обов’язки з ведення такого обліку.

Оскільки з умов запитання випливає, що згідно з наказом керівника відповідальним за ведення військового обліку є старший інспектор, то доплата за ведення військового обліку військовозобов’язаних і призовників та бронювання військовозобов’язаних установлюється від посадового окладу старшого інспектора.

військовий облік, доплата додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.