(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 26
  • № 25
  • № 24/1
  • № 24
  • № 23
  • № 22
  • № 21
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/9
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Липень , 2016/№ 27

Учителю присвоєно педзвання «учитель-методист»: з якої дати підвищувати його оклад за це звання

Учитель математики з вищою кваліфікаційною категорією має педагогічне навантаження 22 години на тиждень. У квітні 2016 року за результатами атестації як учителя математики йому присвоєно педагогічне звання «учитель-методист». З якого часу і як зміниться розмір його зарплати?

Відповідно до п. 3.15 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН від 06.10.2010 р. № 930 (далі — Типове положення № 930), рішення атестаційної комісії повідомляється педагогічному працівнику одразу після її засідання під підпис. Атестаційний лист педагогічного працівника підписується у двох примірниках, один з яких зберігається в особовій справі педагогічного працівника, а другий не пізніше трьох днів після атестації видається йому під підпис.

Як передбачено п. 6.1 цього Типового положення, у разі прийняття атестаційною комісією позитивного рішення керівник закладу або органу управління освітою протягом п’яти днів після засідання атестаційної комісії видає відповідний наказ про присвоєння кваліфікаційних категорій (установлення тарифних розрядів), педагогічних звань.

Важливо! Наказ у триденний строк доводиться до відома педагогічного працівника під підпис та подається в бухгалтерію для нарахування заробітної плати (з дня прийняття відповідного рішення атестаційною комісією).

Крім того, згідно з п. 3.11 Типового положення № 930 засідання атестаційної комісії оформлюється протоколом, який підписується всіма присутніми на засіданні членами атестаційної комісії.

Увага! Дата атестації педагогічного працівника з присвоєнням відповідного педагогічного звання фіксується в Атестаційному листі, форма якого наведена у додатку до Типового положення № 930.

У п.п. «г» п. 5 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міносвіти від 15.04.93 р. № 102 (далі — Інструкція № 102), установлено: зміна розмірів ставок заробітної плати й посадових окладів протягом року при присвоєнні звань, що дають право на підвищення ставок і посадових окладів, провадиться з дня їх присвоєння.

Відповідно до п.п. «г» п. 24 цієї Інструкції ставки заробітної плати і посадові оклади за звання «вчитель-методист» підвищуються на 15 %.

Пам’ятайте: згідно з п. 34 Інструкції № 102 у випадках, коли працівникам освіти передбачено підвищення ставок і посадових окладів, утворюються нові ставки (посадові оклади).

Висновок: наказ про присвоєння вчителеві педагогічного звання «вчитель-методист» видається керівником органу управління освітою протягом п’яти днів після засідання атестаційної комісії, а заробітна плата визначається виходячи з підвищеної ставки заробітної плати з дня прийняття атестаційною комісією рішення про присвоєння цього педагогічного звання.

педагогічне звання, учитель-методист, підвищення окладу додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті