(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 4/1
  • № 4
  • № 3
  • № 1-2
  • № 48/1
  • № 48
  • № 47
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/17
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Лютий , 2017/№ 5

Інформаційна сторінка

Звіт із праці (№ 1-ПВ) за січень 2017 року подаємо за оновленою формою

7 лютого — гранична дата подання місячного статзвіту з праці (форма № 1-ПВ).

Звертаємо увагу: звіт за формою № 1-ПВ (місячна) за січень 2017 року подається за оновленою формою згідно з наказом Держстату від 10.06.2016 р. № 90.

Уряд вніс зміни до постанов з питань стипендій

Уряд постановою від 25.01.2017 р. № 32 вніс зміни до постанов Кабміну з питань стипендіального забезпечення з метою приведення їх у відповідність до Закону України «Про вищу освіту».

Документ урегульовує питання, пов’язані з розмірами академічних стипендій, призначенням академічних і соціальних стипендій згідно з новою редакцією Порядку призначення і виплати стипендій, призначення і виплатою академічних і соціальних стипендій студентам з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, особам з їх числа, а також особам, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків.

Докладніше про це ми розповімо в одному з наступних номерів нашої газети.

Подання звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів

Фонд соцзахисту інвалідів на своєму сайті (http://www.ispf.gov.ua) повідомив наступне.

Відповідно до ст. 19 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» підприємства, установи, організації реєструються у відповідних відділеннях Фонду соцзахисту інвалідів за своїм місцезнаходженням і щороку подають цим відділенням звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

Порядок подання звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів та інформації, необхідної для організації їх працевлаштування, затверджений постановою КМУ «Про реалізацію статей 19 і 20 Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» від 31.01.2007 р. № 70.

Відповідно до цього Порядку такий звіт роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) щороку до 1 березня відділенням Фонду, в яких вони зареєстровані, за формою № 10-ПІ (річна). Форму звітності та Інструкцію щодо її заповнення затверджено наказом Мінпраці та соцполітики від 10.02.2007 р. № 42.

Звіти надаються тільки в паперовому вигляді безпосередньо до територіальних відділень Фонду соцзахисту інвалідів. Чинними законодавчими та нормативними актами не передбачено подання звіту за формою № 10-ПІ (річна) в електронному вигляді.

Щодо оплати гемодіалізу

Держказначейська служба у листі від 10.01.2017 р. № 16-09/28-426 відповіла на запитання щодо проведення видатків на лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу.

Так, якщо цільові кошти виділяються лікарні, в якій проходить лікування хворих на хронічну ниркову недостатність методом гемодіалізу, то придбання лікарських засобів (лікарських препаратів, ліків, медикаментів; діючих речовин (субстанцій); гомеопатичних засобів); крові та її компонентів; придбання виробів медпризначення (інструментів, пристроїв, приладдя, матеріалів та інших виробів, зокрема термометрів, діагностичних тестів, перев’язувальних матеріалів, ланцетів, пінцетів, голок, шприців тощо, які не беруться на облік як основні засоби) здійснюється за КЕКВ 2220 «Медикаменти та перев’язувальні матеріали».

Якщо в лікарні немає необхідної матеріальної бази для проведення відповідного лікування та укладаються договори зі спеціалізованими закладами охорони здоров’я на надання послуг з такого лікування, лікарня здійснює видатки на оплату наданих послуг за КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)». Оплата послуг лікувальних, медзакладів (проведення медогляду), передбачених законодавством (крім санаторно-курортного лікування), та оплата послуг лікарів, які мають ліцензію МОЗ (сімейних лікарів), передбачені за КЕКВ 2240.

Щодо грошової компенсації за невикористану відпустку без звільнення

Мінсоцполітики у листі від 07.12.2016 р. № 731/13/116-16 розповіло про виплату грошової компенсації за невикористані дні щорічної відпустки без звільнення.

Так, відповідно до ст. 2 Закону України «Про відпустки» (далі — Закон) право на відпустки забезпечується забороною заміни відпустки грошовою компенсацією, крім випадків, передбачених ст. 24 цього Закону.

Згідно з ч. 4 ст. 24 Закону за бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше ніж 24 календарних дні (к. дн.).

Тобто за бажанням працівника після використання ним за робочий рік, за який надається відпустка, 24 к. дн. щорічної відпустки, за решту днів невикористаної щорічної відпустки за цей же робочий рік йому може бути виплачена грошова компенсація. Наприклад, якщо тривалість щорічної відпустки працівника складає 31 к. дн. (24 к. дн. — щорічна основна відпустка і 7 к. дн. — щорічна додаткова відпустка за ненормований робочий день), то, за умови використання працівником за відповідний робочий рік 24 к. дн., за 7 к. дн. він може отримати компенсацію.

На думку Мінсоцполітики, на підставі відповідної заяви працівника в наказі про надання 24 к. дн. щорічної відпустки може бути також передбачено виплату грошової компенсації за решту днів цієї відпустки, одночасно з оплатою наданих днів або відразу після їх використання.

новини додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ми сподіваємося, що ця стаття була для Вас корисною.

Щоб отримати можливість читати журнал «Бюджетна бухгалтерія» повністю в будь-який час і з будь-якого носія, просто оформіть передплату на видання!

 

Передплата на «Бюджетна бухгалтерія» це:

  • доступ до всіх номерів журналу та фахової літератури в будь-який час
  • читання журналу з будь-яких електронних носіїв
  • можливість обговорювати і ставити запитання експертам редакції абсолютно безкоштовно.

Передплатити «Бюджетна бухгалтерія»

Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до 3 email адрес: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до 3 email адрес: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.