(066) 87-010-10
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 24/1
  • № 24
  • № 23
  • № 22
  • № 21
  • № 20/1
  • № 20
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/19
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Липень , 2017/№ 25

Де взяти кошти на підвищення заробітної плати в ОМС?

Постановою КМУ від 24.05.2017 р. № 353 були збільшені оклади працівникам органів місцевого самоврядування. Але затвердженого у кошторисі фонду оплати праці на таке збільшення не вистачає. Чи можуть місцеві ради направити вільний залишок коштів бюджету на збільшення фонду оплати праці працівників органів місцевого самоврядування? Які ще джерела можна використати на збільшення фонду оплати праці працівників органів місцевого самоврядування?

Дійсно, набуття чинності 26.05.2017 р. постановою КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р. № 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 24.05.2017 р. № 353 викликало багато запитань на кшалт вищезазначеного. Так де ж взяти кошти на її виконання? Відповідаємо.

Відповідно до ч. 11 ст. 23 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI (далі — БКУ) забороняється збільшувати бюджетні призначення за загальним та спеціальним фондами місцевого бюджету на оплату праці працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків без внесення змін до рішення про місцевий бюджет.

Отже, збільшити видатки на оплату праці працівникам органів місцевого самоврядування можна виключно шляхом унесення змін до бюджету. Випадки внесення змін до рішення про місцевий бюджет визначено ст. 78 БКУ.

З урахуванням норм БКУ на збільшення бюджетних призначень з оплати праці працівників органів місцевого самоврядування можна спрямувати вільні залишки коштів, які утворилися на початок року, та понадпланові надходження до бюджету.

При цьому розподіл понадпланових надходжень здійснюється у разі, якщо перевиконання дохідної частини загального фонду місцевого бюджету за відповідний період складає не менше 5 % ( ч. 7 ст. 78 БКУ).

органи місцевого самоврядування, збільшення окладів, фонд оплати праці додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті