(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 20/1
  • № 20
  • № 19
  • № 17-18
  • № 16/1
  • № 16
  • № 15
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/12
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Червень , 2017/№ 21

Інформаційна сторінка

Додаткові гарантії в працевлаштуванні для учасників АТО

При розрахунку квоти для забезпечення додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню громадян роботодавці повинні враховувати учасників бойових дій, указаних у п.п. 19 і 20 ч. 1 ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» від 22.10.93 р. № 3551-XII.

Відповідні зміни внесені наказом Мінсоцполітики від 30.03.2017 р. № 527 у Порядок надання роботодавцями територіальним органам Державної служби зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, затверджений наказом Мінсоцполітики від 16.05.2013 р. № 271.

До того ж уточнено, що за відсутності пенсійного посвідчення належність громадян до категорій може підтверджуватися документами:

— для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки (до досягнення ними 18-річного віку), — копією витягу з електронної обліково-статистичної картки дитини за формою, затвердженою наказом Мінсоцполітики від 28.11.2015 р. № 1256;

— для учасників бойових дій (до припинення трудових стосунків з роботодавцем, який прийняв їх на роботу) — копією посвідчення учасника бойових дій, зразок якого наведений у додатку 2 до постанови Кабміну «Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни» від 12.05.94 р. № 302.

Нагадаємо: додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, передбачені Законом України «Про внесення зміни до статті 14 Закону України «Про зайнятість населення» щодо додаткових гарантій у сприянні працевлаштуванню учасників бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення» від 07.07.2016 р. № 1436-VIII.

Оплата праці держслужбовців судів, органів та установ системи правосуддя

Кабмін постановою «Деякі питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя» від 24.05.2017 р. № 358 урегулював питання оплати праці державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя і працівників Національної школи суддів України.

Зокрема, затверджено схему посадових окладів із визначенням коефіцієнтів для державних службовців судів, органів та установ системи правосуддя за групами оплати праці з урахуванням вимог Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII.

Метою прийняття цієї постанови є підвищення рівня матеріального забезпечення працівників апаратів судів і Національної школи суддів України, створення належних умов для професійного виконання ними посадових обов’язків та заохочення до ефективної роботи. Крім того, реалізація документа забезпечить дотримання гарантій незалежності судової влади.

Рішення прийнято на виконання Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 07.07.2010 р. № 2453-VI.

Підвищено посадові оклади працівників Фонду соцзахисту інвалідів

Мінсоцполітики наказом від 25.04.2017 р. № 694 внесло зміни в додатки 1 та 2 до свого наказу «Про умови оплати праці працівників Фонду соціального захисту інвалідів та його територіальних відділень» від 21.02.2011 р. № 63, відповідно до яких підвищено посадові оклади (тарифні ставки) працівників Фонду соцзахисту інвалідів та його територіальних відділень.

Так, зокрема, оклад головного бухгалтера територіального відділення Фонду встановлено в таких розмірах:

— поза групою, м. Київ: 4200 — 5100 грн;

— за I групою областей: 3900 — 4800 грн.;

— за II групою областей: 3700 — 4500 грн.

Наказ № 694 набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Скасовано радянські норми з охорони праці

З 30.05.2017 р. в Україні не діють 122 нормативно-правових акти, які регулювали сферу охорони праці, техніки безпеки та санітарії на підприємствах і установах. Саме з цієї дати набрав чинності наказ Мінсоцполітики «Про визнання такими, що не застосовуються на території України, деяких нормативно-правових актів СРСР» від 10.04.2017 р. № 592.

Документи, якими їх планують замінити, поки що знаходяться на стадії обговорення.

новини додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ми сподіваємося, що ця стаття була для Вас корисною.

Щоб отримати можливість читати журнал «Бюджетна бухгалтерія» повністю в будь-який час і з будь-якого носія, просто оформіть передплату на видання!

 

Передплата на «Бюджетна бухгалтерія» це:

  • доступ до всіх номерів журналу та фахової літератури в будь-який час
  • читання журналу з будь-яких електронних носіїв
  • можливість обговорювати і ставити запитання експертам редакції абсолютно безкоштовно.

Передплатити «Бюджетна бухгалтерія»

Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.