(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
4/13
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Березень , 2017/№ 12

Передплата електронних видань — за КЕКВ 2210

http://tinyurl.com/y5de3hwt
Який КЕКВ ми маємо застосувати для передплати електронної версії газети «Бюджетна бухгалтерія»?

На сьогодні багато наших передплатників обирають електронну версію видання. Це дійсно зручно і сучасно, адже в такому випадку вони отримають видання якомога швидше та не зв’язуються з доставкою. Та і взагалі-то, як не крути, а онлайн-простір витискає офлайн. Сьогодні все більше сучасних людей віддають перевагу електронному паперу.

Але в той же час у бухгалтерів виникає запитання: за яким КЕКВ проводити видатки для оплати електронних видань — 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар», як під час оплати паперової версії видання, чи 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)», адже помацати руками те, за що заплатили, не виходить? Крім того, у випадку обрання КЕКВ 2240 казначеї вимагають ще й акти виконаних робіт.

Давайте розбиратися разом.

Перш за все слід звернутися до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Мінфіну від 12.03.2012 р. № 333 (далі — Інструкція № 333).

Так, п.п. 3 п.п. 2.2.1 цієї Інструкції передбачено, що за КЕКВ 2210 проводяться видатки на придбання або передплату періодичних, довідкових, інформаційних видань, придбання та виготовлення підручників та книг.

При цьому не зазначено, у якому форматі мають бути такі видання — паперовому чи електронному. Тож вважаємо, що цей підпункт передбачає видатки на передплату видання у будь-якому форматі.

І ніякого акта виконаних робіт, як у випадку застосування КЕКВ 2240, не потрібно.

Також зауважимо, що Мінфін на своєму офіційному сайті (http://www.minfin.gov.ua) оприлюднив проект змін до Інструкції № 333.

Цими змінами, зокрема, передбачено: у п.п. 3 п.п. 2.2.1 Інструкції № 333 буде записана норма про те, що придбання або передплату періодичних, довідкових, інформаційних видань, у тому числі електронних, слід проводити за КЕКВ 2210.

Тож зробимо остаточний висновок: видатки на передплату електронних та паперових видань слід планувати та проводити за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
електронні видання, електронна версія видання, передплата періодичних видань, застосування КЕКВ додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті