(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 17-18
  • № 16/1
  • № 16
  • № 15
  • № 14
  • № 13
  • № 12/1
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
6/13
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Травень , 2017/№ 19

Оприлюднення змін до бюджетів

Чи потрібно опубліковувати в друкованих засобах масової інформації рішення місцевої ради про внесення змін до місцевого бюджету? Чи достатньо це рішення розмістити на офіційному сайті місцевої ради?

Так, необхідно.

Питання доступності інформації про бюджет врегульовано ст. 28 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI.

Так, ч. 4 цієї статті передбачено, що місцеві державні адміністрації, органи місцевого самоврядування забезпечують публікацію інформації про місцеві бюджети, в тому числі рішень про місцевий бюджет та квартальних звітів про їх виконання. Рішення про місцевий бюджет має бути оприлюднене не пізніше ніж через 10 днів з дня його прийняття у газетах, визначених відповідними місцевими радами.

Відповідно до ч. 5 зазначеної статті інформація про виконання місцевих бюджетів (крім бюджетів сіл і селищ) підлягає обов’язковій публікації не пізніше 1 березня року, що настає за роком звіту у газетах, визначених відповідними місцевими радами.

місцевий бюджет, місцева рада, оприлюднення змін додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті