Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Щодо встановлення доплати за ведення військового обліку

Міністерство соціальної політики України
Бюджетна бухгалтерія Квітень, 2018/№ 13
В обраному У обране
Друк
Лист від 09.02.2018 р. № 227/0/101-18/281 (витяг)

У Департаменті заробітної плати та умов праці Міністерства соціальної політики розглянуто вашого листа стосовно застосування чинного законодавства в частині встановлення доплати в розмірі до 50 відсотків посадового окладу за ведення військового обліку, <…>, і в межах компетенції повідомляється.

Порядок організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 07.12.2016 р. № 921 (далі — Порядок).

Цим Порядком визначається механізм організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних центральними і місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, виконавчими комітетами сільських, селищних та міських рад, військовими комісаріатами, військовими частинами, підприємствами, установами, організаціями та закладами освіти незалежно від їх підпорядкування та форми власності.

Загальна кількість осіб, відповідальних за ведення військового обліку на підприємствах, в установах та організаціях, визначається виходячи з кількості призовників і військовозобов’язаних, які станом на 1 січня поточного року перебували на військовому обліку, із застосуванням таких норм:

від 500 до 2000 призовників і військовозобов’язаних — одна особа;

від 2000 до 4000 — дві особи;

від 4000 до 7000 — три особи, а на кожні наступні 3000 призовників і військовозобов’язаних — по одній особі додатково.

Зазначені особи утримуються за рахунок коштів державного та відповідних місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ і організацій.

За наявності на військовому обліку менше ніж 500 призовників і військовозобов’язаних обов’язки щодо ведення військового обліку покладаються на посадову особу кадрового підрозділу або служби управління персоналом, якій встановлюється доплата в розмірі до 50 відсотків посадового окладу, крім державних службовців.

Перелік заходів із ведення персонального обліку призовників і військовозобов’язаних, які мають бути виконані підприємствами, установами та організаціями, а отже, і відповідальною посадовою особою кадрового підрозділу, визначено пунктом 37 Порядку.

Таким чином, якщо на посадову особу кадрового підрозділу або служби управління персоналом покладаються додаткові обов’язки з ведення військового обліку, які не передбачено посадовою інструкцією, то за їх виконання встановлюється відповідна доплата. Зазначене відповідає функціональному призначенню доплат і надбавок, що є елементами тарифної системи, за допомогою яких компенсують відхилення від умов роботи, що визнаються нормальними й безпосередньо не враховуються в тарифних ставках і посадових окладах.

Якщо в посадовій інструкції, наприклад, інспектора з кадрів, визначено завдання з ведення військового обліку, то доплата, передбачена Порядком, не виплачується. У такому разі фахівець кадрової служби при веденні військового обліку виконує свої безпосередні обов’язки та отримує відповідну оплату з урахуванням виконання зазначених функціональних обов’язків.

<…>

Директор Департаменту О. Товстенко

Коментар редакції

Інспектор з кадрів веде військовий облік: чи бути доплаті

У листі, що коментується, спеціалісти Мінсоцполітики відповіли на таке запитання нашої редакції: «В установі військовий облік веде інспектор з кадрів. Цей обов’язок прописаний в його посадовій інструкції. Чи встановлюється такому працівникові доплата за ведення військового обліку?».

Нагадаємо, що персональний облік призовників і військовозобов’язаних ведеться згідно з Порядком організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженим постановою КМУ від 07.12.2016 р. № 921 (далі — Порядок № 921).

Відповідно до п. 11 цього Порядку, за наявності на військовому обліку в державних органах, на підприємствах, в установах та організаціях менше 500 призовників і військовозобов’язаних, обов’язки щодо ведення військового обліку покладаються на посадову особу кадрового підрозділу або служби управління персоналом, якій встановлюється доплата в розмірі до 50 % посадового окладу, крім державних службовців.

Однак якщо посадова інструкція спеціаліста кадрової служби містить обов’язок з ведення військового обліку, то виникає запитання щодо правомірності встановлення доплати, передбаченої п. 11 Порядку № 921.

При цьому наявність у посадовій інструкції спеціаліста кадрової служби обов’язку з ведення військового обліку цілком обґрунтована. Річ у тому, що згідно з Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників, затвердженим наказом Міністерства праці і соціальної політики від 29.12.2004 р. № 336, до обов’язків за посадою «інспектор з кадрів» входять, зокрема, функції з ведення обліку особового складу установи, формування та ведення особових справ працівників (у тому числі й заповнення особових карток). Тоді як однією із складових ведення військового обліку і є заповнення розділу про військовий облік особової картки працівника.

Отже, чи встановлюється інспектору з кадрів доплата за ведення військового обліку в установі, якщо це є одним з його завдань згідно з посадовою інструкцією?

На це запитання Мінсоцполітики відповідає однозначно: ні. Якщо в посадовій інструкції, наприклад, інспектора з кадрів визначено завдання з ведення військового обліку, то доплата, передбачена Порядком № 921, не виплачується. Пояснюється це тим, що спеціаліст кадрової служби, ведучи військовий облік, виконує свої безпосередні обов’язки, зазначені в посадовій інструкції, і отримує відповідну оплату з урахуванням виконання зазначених функціональних обов’язків.

Водночас якщо обов’язки з ведення військового обліку не передбачені посадовою інструкцією, тобто вони покладаються на посадову особу кадрового підрозділу або служби управління персоналом як додаткові, то за їх виконання встановлюється доплата. Це відповідає функціональному призначенню доплат як методу компенсації відхилення від нормальних умов праці.

Ми неодноразово озвучували таку позицію (див. зокрема, «Оплата праці», 2017, № 5, с. 7). І от, нарешті, маємо офіційне підтвердження від Мінсоцполітики з цього приводу.

Катерина ЖИЛЕНКО, економіст-аналітик

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно