(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/8
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Листопад , 2018/№ 43

Інформаційна сторінка

http://tinyurl.com/y2a47l6v

Матдопомога на «соцпобут» держслужбовцям: є зміни

Кабмін постановою «Про внесення зміни до Порядку надання державним службовцям матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань» від 07.11.2018 р. № 933 врегулював механізм надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань керівникам апаратів місцевих держадміністрацій, їхнім заступникам і керівникам структурних підрозділів місцевих держадміністрацій зі статусом юридичної особи публічного права та їхнім заступникам.

Рішення про надання зазначеним держслужбовцям матеріальної допомоги приймається керівником апарату відповідної місцевої держадміністрації або керівником зазначеного структурного підрозділу за погодженням із головою відповідної місцевої держадміністрації.

Оплата праці педпрацівників спеціалізованих мистецьких шкіл (шкіл-інтернатів) підвищується

Кабмін схвалив приведення рівня оплати праці педпрацівників державних спеціалізованих мистецьких шкіл (шкіл-інтернатів), що належать до сфери управління Мінкультури, до рівня оплати праці педпрацівників закладів загальної середньої освіти, оплата праці яких здійснюється за рахунок освітньої субвенції з держбюджету місцевим бюджетам, шляхом підвищення з 1 вересня 2018 року посадових окладів (ставок зарплати) таких працівників на 10 %.

Проект акта розроблено за ініціативи Мінкультури з метою забезпечення рівних умов оплати праці педпрацівників (вчителів, викладачів, концертмейстерів) державних середніх спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів, які здійснюють надання загальної середньої освіти та початкової і профільної мистецької освіти, на рівні педпрацівників закладів загальної середньої освіти.

Детальніше — в одному з наступних номерів нашого журналу.

«Ні» виплаті зарплати в наступні періоди

Відповідно до ст. 115 КЗпП зарплата виплачується працівникам регулярно в робочі дні у строки, встановлені колективним договором або нормативним актом роботодавця, погодженим із профспілкою, але не рідше 2-х разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує 16 календарних днів, та не пізніше 7 днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.

У разі коли день виплати зарплати збігається з вихідним, святковим або неробочим днем, зарплата виплачується напередодні.

Правових підстав для перенесення строків виплати зарплати на наступні періоди немає. На цьому наголосила Держслужба за питань праці у листі від 25.07.2018 р. № 5870/4/4.1-ДП-18.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань, місцеві держадміністрації, механізм надання, спеціалізована художня школа, школа-інтернат, педпрацівники, оплата праці, строки виплати зарплати, перенесення строків додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті