Надбавка працівникам установ, розміщених у населених пунктах на лінії зіткнення

В обраному У обране
Друк
Бюджетна бухгалтерія Червень, 2019/№ 22
Кабмін 05.06.2019 р. прийняв постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 р. № 708».

Документом установлено щомісячну надбавку за роботу з особливими умовами праці у граничному розмірі 50 % посадового окладу працівникам державних і комунальних установ, закладів, організацій, які фінансуються з бюджету і розміщені в населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, на період до завершення здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Затверджено Положення про науковий ліцей та розміри стипендій учням

Кабмін постановою від 22.05.2019 р. № 438 затвердив Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат.

Відповідно до ч. 4 ст. 9 Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.99 р. № 651-XIV науковий ліцей, науковий ліцей-інтернат — це заклад спеціалізованої освіти II — III або III ступеня наукового профілю.

Згідно з Положенням такі заклади одночасно з освітою наукового спрямування забезпечують здобуття базової середньої освіти або повної загальної середньої освіти. Також внесли зміни до Порядку призначення і виплати стипендій, затвердженого постановою КМУ від 12.07.2004 р. № 882, додавши до нього учнів наукових ліцеїв та наукових ліцеїв-інтернатів. Таким учням академічна стипендія призначається таких розмірах:

• V — VIII класи — 32 % мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії студентів вищих навчальних закладів I — II рівня акредитації;

• IX клас — 36 %;

• X клас — 40 %;

• XI — XII класи — 44 %.

Постанова № 438 набрала чинності 04.06.2019 р.

Новий порядок верифікації та моніторингу соцвиплат

Кабмін постановою від 22.05.2019 р. № 443 виклав у новій редакції Порядок здійснення верифікації та моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій, інших соціальних виплат, затверджений постановою КМУ від 18.02.2016 р. № 136. Тепер він застосовується виключно щодо пенсій, допомог, пільг, субсидій, інших соцвиплат, які здійснюються за кошти державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування (не поширюється на зарплату, інші виплати з бюджету, що не є соціальними).

Також оновлено перелік організацій, які подають інформацію щодо отримувачів виплат. Так, із цього переліку виключено міністерства, підприємства, установи й організації комунальної та приватної форми власності. Натомість додано органи, які здійснюють державні виплати.

Постанова № 443 набрала чинності 04.06.2019 р.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити