(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
5/11
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Червень , 2019/№ 22

Розгляд пропозицій та вибір переможця при закупівлі робіт: з’ясовуємо нюанси

http://tinyurl.com/y3sbftzy
Ми продовжуємо розглядати питання, пов’язані із закупівлею робіт*. У цьому матеріалі розглянемо цікавинки, з якими стикаються замовники при розгляді тендерних пропозицій та виборі переможця. Як не припуститися помилок саме на цьому відповідальному етапі закупівлі та потім не жалкувати про відхиленого учасника? Розповімо про це й не тільки.

* Початок цього матеріалу див. у спецвипуску до журналу «Бюджетна бухгалтерія», 2019, № 20/1.

Один із відповідальних та ризикових етапів процедури закупівлі, де як на замовників, так і на учасників можуть очікувати підводні камені, — це розгляд тендерних пропозицій та вибір переможця. По-перше, помилки учасника при підготовці й поданні тендерної пропозиції можуть йому відгукнутися якраз на цьому етапі у вигляді відхилення його пропозиції, а по-друге, замовник може «отримати гол» від відхиленого учасника, якщо відхилив його незаконно, адже він оскаржить таке рішення. Звісно, добре, якщо торги ще можна буде врятувати, обравши переможцем наступного за рейтингом аукціону учасника. А якщо такого шансу не буде, наприклад, якщо орган оскарження зобов’яже замовника скасувати торги? Як діяти далі? Отже, як бачимо, нюансів вистачає. Тож далі на прикладах оскарження рішень замовника розглянемо декілька таких ситуацій.

Приклад 1

Колегія, розглянувши скаргу ТОВ «Українська будівельно-інвестиційна компанія «Укрбудінвест» від 29.03.2019 р. (далі — скаржник), встановила таке.

Фурсівська сільська рада (далі — замовник) проводила закупівлю робіт з будівництва амбулаторії первинної медичної допомоги (оголошення про проведення процедури закупівлі № UA-2019-02-15-000301-c).

При цьому скаржник не погодився з рішенням замовника про відхилення його пропозиції. Зазначимо, що підставою відхилення було те, що пропозиція скаржника не містить документально підтверджений досвід виконання аналогічних договорів.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
тендерні пропозиції, розгляд пропозицій, закупівля робіт, вибір переможця додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті