(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/11
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Червень , 2019/№ 22

«Оздоровча» допомога держслужбовцю: особливості надання та розрахунку

http://tinyurl.com/y6jgpepx
Головному спеціалісту державного органу (посадовий оклад — 4900 грн.) з 10.06.2019 р. надано щорічну відпустку з виплатою грошової допомоги в розмірі середньомісячної зарплати. З 01.02.2019 р. по 05.06.2019 р. працівник перебував на лікарняному. Як розрахувати суму грошової допомоги у цьому випадку?

Особливості надання. Згідно зі ст. 57 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII державним службовцям надається щорічна основна оплачувана відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законом не передбачено більш тривалої відпустки, з виплатою грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Що ж зрозуміло з цієї норми?

По-перше, це те, що для держслужбовців грошову допомогу обов’язково надають до щорічної основної відпустки. Тобто подією, у зв’язку з якою призначається «оздоровча» допомога, є щорічна основна відпустка. Це означає, що у разі виходу держслужбовця, скажімо, у додаткову відпустку у зв’язку з навчанням чи у відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку таку допомогу йому не виплачують.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
держслужбовець, щорічна основна відпустка, лікарняний, грошова допомога, допомога на оздоровлення, розрахунок суми, розрахунковий період додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Коментарі до статті