«Оздоровча» допомога держслужбовцю: особливості надання та розрахунку

В обраному У обране
Друк
Меренкова Світлана, головний бухгалтер і начальник відділу бухгалтерського обліку та фінансово-господарського забезпечення Головного управління Держпраці у Харківській області
Бюджетна бухгалтерія Червень, 2019/№ 22
Головному спеціалісту державного органу (посадовий оклад — 4900 грн.) з 10.06.2019 р. надано щорічну відпустку з виплатою грошової допомоги в розмірі середньомісячної зарплати. З 01.02.2019 р. по 05.06.2019 р. працівник перебував на лікарняному. Як розрахувати суму грошової допомоги у цьому випадку?

Особливості надання. Згідно зі ст. 57 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII державним службовцям надається щорічна основна оплачувана відпустка тривалістю 30 календарних днів, якщо законом не передбачено більш тривалої відпустки, з виплатою грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати.

Що ж зрозуміло з цієї норми?

По-перше, це те, що для держслужбовців грошову допомогу обов’язково надають до щорічної основної відпустки. Тобто подією, у зв’язку з якою призначається «оздоровча» допомога, є щорічна основна відпустка. Це означає, що у разі виходу держслужбовця, скажімо, у додаткову відпустку у зв’язку з навчанням чи у відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку таку допомогу йому не виплачують.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити