(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/9
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Травень , 2019/№ 19

Інформаційна сторінка

http://tinyurl.com/y4x4lsc4

Внутрішній контроль: є зміни

Кабмін постановою від 24.04.2019 р. № 350 вніс зміни до Основних засад здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів, затверджених постановою КМУ від 12.12.2018 р. № 1062.

Прийняті зміни мають на меті узгодити Основні засади з чинною редакцією ч. 3 ст. 26 БКУ щодо організації і здійснення внутрішнього контролю розпорядниками бюджетних коштів у своїх установах, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери управління таких розпорядників бюджетних коштів.

Також уточнено період звітування Мінфіну про стан організації і здійснення внутрішнього контролю в державних органах, яке в контексті вимог Основних засад розпочнеться з 2020 року за результатами діяльності за 2019 рік.

Постанова № 350 набрала чинності 27.04.2019 р.

Щодо оплати праці журналістів державних і комунальних ЗМІ

Кабмін постановою від 08.05.2019 р. № 384 вніс зміни до своєї постанови «Про умови оплати праці журналістів державних і комунальних засобів масової інформації» від 28.12.2016 р. № 1038, чим врегулював деякі питання оплати праці журналістів державних і комунальних засобів масової інформації, засновниками (співзасновниками) яких є органи державної влади та місцевого самоврядування.

Так, постановою № 384 прирівнюються посади журналістів зазначеної категорії до посад журналістів державних і комунальних засобів масової інформації, які, своєю чергою, прирівнюються до посад керівних працівників, спеціалістів секретаріату (апарату) відповідного органу державної влади або органу місцевого самоврядування.

Постанова № 384 набрала чинності 14.05.2019 р., але застосовується з 01.01.2019 р.

Закон про соціальні послуги

28.04.2019 р. набрав чинності Закон України «Про соціальні послуги» від 17.01.2019 р. № 2671-VIII, але розпочне діяти він з 01.01.2020 р.

Цей Закон визначає основні організаційні та правові засади надання соцпослуг, спрямованих на профілактику складних життєвих обставин, подолання або мінімізацію їх негативних наслідків, особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Законом передбачено розширення повноважень місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з питань організації надання соцпослуг. Зокрема, на місця передаються повноваження з утворення, реорганізації та ліквідації Центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Крім того, документом уточнюється поняття соціального супроводу, як «комплексу заходів, спрямованих на запобігання потраплянню сімей, дітей, молоді та інших осіб у складні життєві обставини, подолання таких обставин та мінімізацію їх наслідків».

Документ також спрямований на підвищення статусу соціальних працівників та інших фахівців, що надають соціальні послуги, і забезпечує захист прав осіб, які отримують соціальні послуги.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
контроль розпорядниками бюджетних коштів, внутрішній контроль в державних органах, оплата праці журналістів, Закон про соціальні послуги додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті