Щодо особливостей відображення у бюджетній звітності плати за страхування автомобіля

В обраному У обране
Друк
Державна казначейська служба України
Бюджетна бухгалтерія Жовтень, 2019/№ 39
Лист від 14.02.2019 р. № 16-04-04/2982

Державна казначейська служба України <…> щодо особливостей відображення у бюджетній звітності плати за страхування автомобіля в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до пункту 3 розділу III Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 р. № 44, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 09.02.2012 р. за № 196/20509 (в редакції від 07.02.2017 р. № 44, далі — Порядок), Звіт про заборгованість за бюджетними коштами (форми № 7д, № 7м) (додаток 7) складається розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів на підставі даних бухгалтерського обліку про фактичну дебіторську та кредиторську заборгованість, яка виникла при виконанні кошторису (плану використання бюджетних коштів) за поточний та минулі звітні роки.

Зокрема, у графі 9 «Кредиторська заборгованість на кінець звітного періоду (року), усього» відображається сума кредиторської заборгованості, що виникла на звітну дату при виконанні кошторису (плану використання бюджетних коштів) за бюджетними зобов’язаннями, взятими на облік органами Казначейства у поточному та минулих звітних роках.

У графі 13 «Зареєстровані бюджетні фінансові зобов’язання на кінець звітного періоду (року)» відображають суми бюджетних фінансових зобов’язань, які зареєстровані протягом звітного періоду в органі Казначейства та залишились неоплаченими на кінець звітного періоду.

У бухгалтерському обліку плата за страхування автомобіля відображається у загальновстановленому порядку згідно з вимогами пункту 5.7 розділу 5 «Облік операцій з грошовими коштами» Типової кореспонденції субрахунків бухгалтерського обліку для відображення операцій з активами, капіталом та зобов’язаннями розпорядниками бюджетних коштів та державними цільовими фондами, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2015 р. № 1219, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.01.2016 р. за № 86/28216.

Порядком застосування Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженим наказом Міністерства фінансів України від 29.12.2015 р. № 1219, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.01.2016 р. за № 86/28216, рахунок 29 «Витрати майбутніх періодів» призначено для обліку й узагальнення інформації щодо здійснених витрат у звітному періоді, які підлягають віднесенню на витрати в майбутніх звітних періодах (сплачені авансом орендні платежі тощо).

Наведені у Вашому зверненні операції не підпадають під критерії визначення «Витрати майбутніх періодів».

Голова Т. Слюз

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд