Поновлення на роботі: виконуємо рішення

В обраному У обране
Друк
Кравченко Тетяна, аналітик "Видавничого будинку "Фактор", адвокат
Бюджетна бухгалтерія Жовтень, 2019/№ 39
Тема поновлення працівника на роботі на підставі рішення суду час від часу бентежить наших читачів. Зокрема, в ОМС виникає велика кількість запитань щодо поновлення на роботі посадових осіб ОМС, відповіді на які не містить КЗпП. Наприклад, що розуміти під негайним виконанням рішення суду? Яким саме чином необхідно здійснювати поновлення? Як поновити працівника, якщо структурного підрозділу, де він працював, більше не існує? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у нашій статті.

Звільнення не відбулось

Почнемо з того, що, перш ніж виконувати рішення суду про поновлення на роботі незаконно звільненого працівника, ОМС необхідно розуміти: якщо звільнення працівника визнане в судовому порядку незаконним, то воно є таким, що не відбулось, трудові відносини такими, що не припинялись, а всі умови укладеного з працівником на момент прийняття на роботу трудового договору є існуючими.

Це означає, що сторони (посадова особа та ОМС як роботодавець) повертаються у положення, яке існувало на день звільнення, а тому заново незаконно звільненого працівника (посадову особу ОМС) приймати на роботу та виносити розпорядження про прийняття на роботу не потрібно.

Про поновлення такого працівника на роботі виноситься розпорядження, на підставі якого визначається недійсним запис у трудовій книжці про звільнення.

У графі 3 трудової книжки зазначається: «Запис за № таким-то є недійсним, поновлений на попередній роботі».

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити