Направлення працівника на платні курси

В обраному У обране
Друк
Шпаченко Володимир, експерт із фінансових питань
Бюджетна бухгалтерія Вересень, 2019/№ 34
Чи має право сільський голова своїм розпорядженням направити працівника сільської ради на платні курси (семінар) за рахунок бюджетних коштів, адже нормативна база змінюється з такою швидкістю, що відвідування таких курсів (семінарів) вкрай необхідне? Як документально підтвердити присутність працівника на курсах (сертифікат, відрядження, проживання)? Які витрати необхідно компенсувати працівнику (добові, для оплати курсів, проживання, проїзду тощо)?

Дійсно, законодавство змінюється з такою швидкістю, що не всі фахівці встигають за цим темпом. Для підвищення рівня професійної роботи у певних випадках є сенс направляти фахівців на різного роду курси чи семінари, які не завжди є безоплатними.

Таке направлення є можливим, якщо в кошторисі на такі цілі заплановані кошти за відповідними кодами економічної класифікації.

Так, відповідно до п. 18 п.п. 2.2.4 Інструкції № 333 оплата участі у короткотермінових семінарах, нарадах, нарадах-навчаннях (у тому числі щодо роз’яснень нової нормативної бази, підготовки та проведення організаційних заходів тощо) проводиться за КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити