Теми статей
Обрати теми

Щодо КЕКВ для забезпечення окремих категорій населення засобами реабілітації та їх ремонту

Державна казначейська служба України
Бюджетна бухгалтерія Серпень, 2020/№ 32
Друк
Лист від 02.06.2020 р. № 16-07-07/95631 (витяг)

1 Див. також статтю «Технічні засоби реабілітації: від планування у кошторисі до відображення в бухобліку» — Прим. ред.

<…>

Пунктом 30 Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації, переліків таких засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2012 р. № 321 (далі — Порядок № 321), визначено, що Фонд соціального захисту інвалідів збирає, аналізує та узагальнює інформацію за кількісними та вартісними показниками щодо формування потреби у:

— забезпеченні осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації;

— коштах на утримання стаціонарних (реабілітаційних) відділень первинного/складного протезування та ортезування;

— наданні послуг з післягарантійного ремонту технічних та інших засобів реабілітації, наданні реабілітаційних послуг і подає Мінсоцполітики пропозиції щодо розподілу коштів за адміністративно-територіальними одиницями та напрямами використання бюджетних коштів.

Згідно з пунктом 52 Порядку № 321 Мінсоцполітики визначає обсяги бюджетних коштів за напрямами їх використання в межах виділених коштів, передбачених у державному бюджеті, для забезпечення осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, інших осіб технічними та іншими засобами реабілітації і виплати компенсації та надання послуг з післягарантійного ремонту. Пунктом 1.1 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. № 333 <…> (далі — Інструкція), визначено, що економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

Відповідно до підпункту 2.2.8 пункту 2.2 Інструкції видатки на забезпечення окремих категорій населення технічними (крім автомобілів) та іншими засобами реабілітації здійснюються за кодом економічної класифікації 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку».

В свою чергу, виплати особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю та іншим окремим категоріям населення грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації здійснюються за кодом економічної класифікації 2730 «Інші виплати населенню» (підпункт 2.5.3 пункту 2.5 Інструкції).

Пунктом 2.2.4 пункту 2.2 Інструкції оплата інших послуг, передбачених законодавством, здійснюється за кодом економічної класифікації 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

Враховуючи зазначене, надання послуг з післягарантійного ремонту технічних та інших засобів реабілітації має здійснюватись за кодом економічної класифікації 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

Перший заступник Голови В. Дуда

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі