Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Бартерні операції в бюджетній сфері: чи можливо?

Станкус Тетяна, експерт з фінансових питань
Бюджетна бухгалтерія Квітень, 2021/№ 14
В обраному У обране
Друк
КП1 надає послуги з обрізки дерев. Місцева рада розраховується з КП не грошовими коштами, а обрізаною деревиною. Чи не суперечить така ситуація нормам чинного законодавства? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)

1 КП — комунальне підприємство.

Бартерні операції при розрахунках із бюджетом заборонені, і крапка. Жодних «але» й бути не може.

Та незважаючи на те, що бюджетне законодавство надає чітку відповідь на подібні запитання, все ж таки вони час від часу виникають.

А «ноги ростуть» із норм ГКУ та ЦКУ. Але спочатку давайте з’ясуємо, що слід розуміти під бартерною операцією. Відповідь — у п.п. 14.1.10 ПКУ.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно