Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Службовець → посадова особа: чи зберігається «надбавочний» стаж?

Жиленко Катерина, експерт з питань оплати праці
Бюджетна бухгалтерія Квітень, 2021/№ 14
В обраному У обране
Друк
З 1 березня 2021 року касира та секретаря-друкарку ОМС переведено зі службовців у посадові особи ОМС. Чи зараховується їм період роботи на попередніх посадах до стажу служби в ОМС для встановлення надбавки за вислугу років? (запитання з електронної пошти редакції: bb@id.factor.ua)

Ні, не зараховується. Далі пояснимо чому.

Стаж служби в ОМС. Відповідно до ст. 22 Закону про службу в ОМС1 до стажу служби в ОМС зараховують період роботи:

1 Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001 р. № 2493-ІІІ.

1) на посадах, на які поширюється дія цього Закону (посадові особи);

2) на посадах і в органах, час роботи в яких зараховується до стажу держслужби.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно