Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

«Чужих дітей не буває»: ПСП усиновлювачам та опікунам

Жиленко Катерина, експерт з питань оплати праці
Бюджетна бухгалтерія Лютий, 2021/№ 7
Друк
На жаль, трапляється, що діти лишаються без батьківської опіки. Та недарма кажуть: «чужих дітей не буває». Є добрі люди, які всиновлюють дітей, стають для них опікунами. Якщо у вас є такі працівники, пам’ятайте: вони мають право на «дитячу» ПСП1. Детальніше про це — у нашій статті.

1 Податкова соціальна пільга.

Прийомні батьки

Уважний бухгалтер, мабуть, замислився: який стосунок мають прийомні батьки до ПСП на дітей? Адже у ст. 169 ПКУ2 про них жодного слова. Можливо, їх слід вважати особами, які утримують двох і більше дітей віком до 18 років? Тоді вони матимуть право на «звичайну» ПСП на дітей. Але це не так. І на користь цього свідчить одразу кілька аргументів:

2 Податковий кодекс України від 02.12.2010 р. № 2755-VI.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Увійдіть, щоб читати більше! Авторизовані користувачі одержують безкоштовно 5 статей на місяць