Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

ПСП-2021: актуальні запитання

Жиленко Катерина, експерт з питань оплати праці
Бюджетна бухгалтерія Лютий, 2021/№ 7
Друк
У першому номері нашого журналу за 2021 рік ми розмістили «загальний» матеріал стосовно ПСП на цей рік. У ньому наведено оновлені розміри ПСП та граничного доходу, що дає право на її застосування. Цього разу пропонуємо добірку актуальних ПСП-запитань та аргументовані відповіді на них.

Сумісники

Чи має право на ПСП працівник-сумісник?

Так, має. Сумісники не позбавлені права на ПСП. Але для них є певні особливості.

ПСП застосовують тільки за одним місцем нарахування (виплати) зарплати (п.п. 169.2.1 ПКУ). Причому це необов’язково повинно бути основне місце роботи. Так, платник податку самостійно обирає місце застосування ПСП. Свій вибір він зазначає у заяві про застосування пільги. Пряму вказівку на це містить п.п. 169.2.2 ПКУ.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Увійдіть, щоб читати більше! Авторизовані користувачі одержують безкоштовно 5 статей на місяць