Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Повернуто судовий збір: облік та подальша доля

Вежичаніна Світлана, експерт з фінансових питань
Бюджетна бухгалтерія Липень, 2021/№ 27
Друк
Як правильно в бухобліку відобразити повернення сплаченого судового збору? Чи необхідно коригувати фінрезультат? Чи підлягають такі кошти поверненню до бюджету?

Давайте спочатку розглянемо, що це за платіж, коли його сплачують та за яких обставин повертають.

Що за платіж?

Судовий збір є платежем, який включається до складу судових витрат (ст. 123 г. 8 ГПКУ1). Він справляється на всій території України (ч. 1 ст. 3 Закону № 36742):

1 Господарський процесуальний кодекс України від 06.11.91 р. № 1798-XII.

2 Закон України «Про судовий збір» від 08.07.2011 р. № 3674-VI.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі