Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Розроблено ПКД: як обліковувати документацію?

Вежичаніна Світлана, експерт з фінансових питань
Бюджетна бухгалтерія Січень, 2022/№ 3
Друк
Як відобразити в обліку витрати на розроблення проєктно-кошторисної документації для проведення капітального ремонту приміщення: як витрати звітного періоду, віднести на збільшення первісної вартості об’єкта, що ремонтується, чи взагалі обліковувати як окремий об’єкт?

Проєктна та кошторисна документація

Проведення капітального ремонту, нового будівництва, реконструкції (технічного переоснащення) будівель, приміщень, споруд передбачає підрядний спосіб виконання робіт (ч. 2 ст. 875 ЦКУ). Для цього між замовником та підрядником укладається договір будівельного підряду. Передбачені таким договором роботи підрядник повинен виконувати згідно з проєктною документацією та кошторисом, тобто проєктно-кошторисною документацією (далі — ПКД) (абз. 2 ч. 1 ст. 877 ЦКУ).

Розроблення ПКД підрядник може здійснити самостійно або отримати затверджену документацію від замовника (ч. 1 ст. 875 ЦКУ). За ким закріплюється такий обов’язок, визначається умовами договору (ч. 2 ст. 877 ЦКУ).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі