№27

Бюджетна бухгалтерія, липень, 2022/№ 27 Інші номери журналу ›
  • Порядок казначейського обслуговування: вивчаємо зміни Порядок виконання повноважень Держказначейською службою в умовах воєнного стану змінено. Пропонуємо розглянути ці зміни разом.
  • Передача-отримання майна: як показати в обліку? Управління освіти передає приміщення на баланс закладу дошкільної освіти (далі — ЗДО). Передачу майна оформлено Актом приймання-передачі ОЗ. Допоможіть розібратися з такими запитаннями: 1) чи потрібно ЗДО подавати Довідку про надходження в натуральній формі до органу Казначейства; 2) чи потрібно складати Акт введення в експлуатацію ОЗ; 3) як показати в обліку зарахування такого приміщення на баланс?
  • Відшкодування комунпослуг за час дислокації ЗСУ У зв’язку з війною підрозділи ЗСУ тимчасово дислокуються в різних будівлях. Хто має сплачувати за комунальні послуги, надані під час перебування таких військових підрозділів?
  • Облікова помилка попереднього кварталу: як виправити? У липні 2022 року бухгалтер виявив помилку при списанні пального за травень цього року. Зокрема, було завищено вартість списаного пального на суму 980 грн. Як правильно виправити помилку попереднього кварталу?
  • Поточний ремонт та обслуговування криниць: як провести закупівлі? Нерідко на балансі ОМС перебувають криниці, призначені для загального користування та споживання води населенням. Вочевидь, такі об’єкти потрібно постійно підтримувати в належному стані. А тому доводиться здійснювати їх поточний ремонт та обслуговування (очищення, дезінфекцію тощо). Як правильно закупити такі послуги в умовах воєнного стану? Розглянемо найцікавіші питання та запропонуємо варіанти їх розв’язання.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі