№41

Бюджетна бухгалтерія, листопад, 2022/№ 41 Інші номери журналу ›
  • Коли не застосовуємо постанову № 1178? Наразі замовники проводять закупівлі товарів, робіт та послуг відповідно до Закону № 922*, але з урахуванням обмежень, передбачених постановою № 1178**.
  • Закупівлі БЕЗ процедури закупівель: коли можливо? Кабмін у постанові № 1178* передбачив низку випадків, коли замовники здійснюють закупівлі без застосування процедур закупівель, визначених Законом № 922** та цією постановою. Йдеться про випадки, наведені в п. 9 постанови № 1178.
  • Програмна класифікація та класифікація доходів: вивчаємо зміни Мінфін уніс чергові зміни до КПКВК та кодів класифікації доходів бюджету. Які саме новації відбулися, розглянемо разом по черзі.
  • Закупівлі без перевищення вартісних меж → прямий договір Докладно про підстави для укладення прямих договорів читайте у цьому номері нашого журналу у матеріалах: «Коли не застосовуємо постанову № 1178?»; «Закупівлі БЕЗ процедури закупівель: коли можливо?»; «Закупівлі понад вартісні межі: коли можна укасти прямий договір?». Водночас існує ще одна ситуація, коли для проведення закупівель замовники можуть не застосовувати електронну систему закупівель (далі — ЕСЗ). Маємо на увазі право укладати прямі договори на підставі п. 11 постанови № 1178.
  • Закупівлі понад вартісні межі: коли можна укласти прямий договір? Замовники можуть укладати прямі договори у разі придбання певних товарів, робіт та послуг, вартість яких перевищує порогові обмеження для проведення відкритих торгів та застосування е-каталогів. Тобто йдеться про випадки придбання товарів та послуг вартістю понад 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту понад 200 тис. грн та робіт — 1,5 млн грн. Перелік таких товарів, робіт та послуг наведено в п. 13 постанови № 1178. Відобразимо ці випадки та умови закупівлі в таблиці нижче.
  • Черговість видатків: відповіді на актуальні запитання Пропонуємо вашій увазі чергову порцію відповідей на запитання щодо можливості здійснення тих чи інших видатків у період дії воєнного стану, які надійшли від наших читачів.
  • Використання залишків освітньої субвенції на оренду: можливо? Чи можна використати залишок освітньої субвенції на оплату оренди приміщення під соціальний хаб для внутрішньо переміщених осіб?
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі