Суспільно корисні роботи: маємо зміни

Станкус Тетяна, експерт журналу «Бюджетна бухгалтерія»
Суспільно корисні роботи є досить поширеним явищем на теренах нашої країни. Про всі нюанси організації таких робіт ми розповідали у матеріалі «Суспільно корисні роботи: порядок організації і проведення» // «Бюджетна бухгалтерія», 2022, № 42*. Наразі ж мова піде про зміни, внесені постановою № 1389** до Порядку № 753***.

* i.factor.ua/ukr/journals/bb/2022/november/issue-42/article-122806.html.

** Постанова КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 р. № 753 і від 20 березня 2013 р. № 175» від 21.06.2022 № 716.

*** Порядок залучення працездатних осіб до суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану, затверджений постановою КМУ від 13.07.2011 № 753.

Військове командування — ініціатор суспільно корисних робіт

Велику увагу приділено функціонуванню військових адміністрацій. Це й не дивно, адже в багатьох населених пунктах почали працювати військові адміністрації, як орган управління відповідною територією. Такі адміністрації діють на підставі Закону № 389*. І їх стає все більше. Саме на тих територіях, де утворюються військові адміністрації населених пунктів, зростає потреба у виконанні суспільно корисних робіт.

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
logo PRO PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі