Посадовий оклад підвищується на 6 місяців: чи зміниться базовий місяць

Лаврентьєва Жанна
Бухгалтерський тиждень Вересень, 2014/№ 37
В обраному У обране
Друк
Колективним договором нашого підприємства передбачено, що оплата праці машиністів насосних установок здійснюється: в період подачі води на зрошування (з 1 травня по 31 жовтня) за підвищеним окладом, в осінньо-зимовий період (з 1 листопада по 30 квітня) — за стандартним. Чи зміниться раніше встановлений базовий місяць для таких працівників у травні 2014 року?

Базовим місяцем при обчисленні індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення є місяць підвищення розмірів мінімальної зарплати, а також зростання грошових доходів населення без перегляду їх мінімальних розмірів (п. 5 Порядку № 1078). Після 21.06.2012 р. базовим є місяць підвищення зарплати незалежно від суми такого підвищення.

Важливо! З метою визначення базового місяця постійні складові зарплати повинні підвищуватися на постійній основі.

Оскільки підвищення оплати праці машиністів насосних установок здійснюється на певний (сезонний) період, то раніше визначений базовий місяць не змінюється.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд