Теми статей
Обрати теми

Календар тижня

Децюра Сергій

7 КВІТНЯ (ВІВТОРОК)

Закінчується строк подання:

  • звітів з праці (ф. № 1-ПВ, місячна і ф. № 1-ПВ, квартальна) за січень — березень 2015 року.

9 КВІТНЯ (ЧЕТВЕР)

Закінчується строк подання:

  • звіту про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв за ф. № 1-ОА за березень 2015 року оптовиками (для роздробу форми звіту поки що немає);

  • звіту про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів за ф. № 1-ОТ за березень 2015 року оптовиками (для роздробу форми звіту поки що немає);

  • звітів за формами № 1-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації спирту», № 2-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації алкогольних напоїв», № 3-РС «Звіт про обсяги виробництва та реалізації тютюнових виробів» за березень 2015 року виробниками спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів відповідно.

10 КВІТНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк подання:

  • заяви на ПДВ-реєстрацію (ф. № 1-ПДВ) тими суб’єктами господарювання, які в I кварталі 2015 року перебували на єдиному податку без ПДВ, а з 01.04.15 р. перейшли на загальну систему оподаткування та при цьому відповідають критеріям обов’язкової ПДВ-реєстрації.

14 КВІТНЯ (ВІВТОРОК)

Закінчується строк сплати:

  • штрафних санкцій до Фонду соціального захисту інвалідів за нестворення у 2014 році на підприємстві (у ФОП) робочих місць для інвалідів.

15 КВІТНЯ (СЕРЕДА)

Закінчується строк подання:

  • звіту про застосування РРО і РК (ЗВР-1) і Довідки про використані розрахункові книжки за березень 2015 року тими суб’єктами, які застосовують лише КОРО з РК.

17 КВІТНЯ (П’ЯТНИЦЯ)

Закінчується строк подання:

  • звітів зі спеціальних пенсійних зборів: «ювелірного», «з послуг стільникового зв’язку» — за I квартал 2015 року;

  • декларації про валютні цінності, доходи та майно, що належать спільному підприємству з іноземними інвестиціями — резиденту України та знаходяться за її межами, за I квартал 2015 року;

  • звіту щодо сплати заборгованості зі сплати страхових внесків до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України за I квартал 2015 року (подається за наявності заборгованості перед Фондом, яка утворилася станом на 01.01.11 р.).

 

 

Календарні нотатки

За невиконання «інвалідного» нормативу суб’єкт господарювання має сплатити адміністративно-господарські санкції (далі — АГС) за кожне робоче місце, призначене для працевлаштування інваліда і не зайняте ним.

Розмір АГС визначається:

якщо у роботодавця працюють від 8 до 15 осіб — у розмірі половини середньорічної зарплати за кожне робоче місце, призначене для працевлаштування інваліда і не зайняте ним;

якщо у роботодавця працюють 15 осіб і більше — у розмірі однієї середньорічної зарплати за кожне робоче місце, призначене для працевлаштування інваліда і не зайняте ним.

Важливо! Фонд наполягає, що обов’язок працевлаштовувати інвалідів покладено саме на роботодавців. А тому сам факт невиконання «інвалідного» нормативу робить роботодавця порушником і зобов’язує сплатити АГС.

Але це не так. І це підтверджують суди (постанови ВАдСУ від 15.01.13 р. № К/9991/68142/12 та ВСУ від 02.04.13 р. № 21-95а13). Вони вважають, що обов’язок підприємства — створити робочі місця для інвалідів, а пошуком інвалідів для працевлаштування має займатися Фонд. Щоб уникнути покарання, необхідно довести, що ви виконали всі дії щодо забезпечення працевлаштування інвалідів, зокрема, поінформували про потребу в інвалідах у звіті за ф. № 3-ПН.

Увага! Крім АГС, можна отримати й адмінштраф у розмірі від 10 до 20 нмдг (від 170 до 340 грн.) (ч. 2 ст. 1881 КУпАП).

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі