«Молоко» за шкідливість: доплата за складні та шкідливі роботи

В обраному У обране
Друк
Міністерство соціальної політики України, Жиленко Катерина, Децюра Сергій
Бухгалтерський тиждень Квітень, 2015/№ 15
Лист Мінсоцполітики України від 18.11.14 р. № 523/13/116-14

Не секрет, що за складні та шкідливі роботи належить «бонус» до зарплати — підвищена оплата праці (ст. 100 КЗпП). Причому перелік таких робіт має з’явитися з-під пера Кабміну, але до сьогодні так і не з’явився. Тому Мінсоцполітики зазначає: поки можна виплачувати доплати за рахунок власних коштів роботодавця згідно зі ст. 7 Закону України «Про охорону праці» від 14.10.92 р. № 2694-XII.

Водночас для окремих галузей затверджені відповідні переліки. Так, для будівництва він затверджений постановою КМУ від 12.07.05 р. № 576.

Правильно встановити та розрахувати доплату вам допоможе Типове положення № 387*.

* Типове положення про оцінку умов праці на робочих місцях і порядок застосування галузевого переліку робіт, на яких можуть установлюватися доплати робітникам за умови праці, затверджене чинною в Україні постановою Держкомітету СРСР з праці і соціальних питань і Секретаріату ВЦРПС від 03.10.86 р. № 387/22-78.

Важливо розуміти: доплата встановлюється працівнику не у зв’язку з посадою, а за виконання важких/шкідливих/небезпечних робіт. Тому Мінсоцполітики акцентує увагу: доплати встановлюються за конкретними робочими місцями і нараховуються лише за час фактичної зайнятості відповідних працівників на роботах зі шкідливими умовами праці (п. 1.7 Типового положення).

Перелік конкретних робіт, розміри доплат потрібно встановити наказом по підприємству.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити