Нові Правила пожежної безпеки

В обраному У обране
Друк
Міністерство внутрішніх справ України, Жиленко Катерина
Бухгалтерський тиждень Квітень, 2015/№ 15
МВС затвердило нові Правила пожежної безпеки. Ці правила суб’єкти господарювання зобов’язані виконувати, тому ознайомитися з ними необхідно. Ось декілька підказок про те, на що слід звернути увагу.

Уточнили перелік інформації, яку повинні містити накази (інструкції) щодо протипожежного режиму на об’єктах підприємств, установ, організацій (п. 3 розд. ІІ Правил). Зокрема:

• порядок утримання шляхів евакуації;

• визначення спеціальних місць для куріння;

• порядок використання відкритого вогню та побутових нагрівальних приладів;

• правила проїзду та стоянки транспортних засобів.

Також передбачено, що інструкції щодо заходів пожежної безпеки мають бути на кожне приміщення. Що потрібно прописати в таких інструкціях, читайте в п. 4 розд. ІІ Правил.

Дещо змінилися критерії, за якими потрібно розробляти та розміщувати на видних місцях схеми евакуації на випадок пожежі:

• на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням на них 100 і більше осіб або об’єктах, які мають хоча б одне окреме приміщення з одночасним перебуванням понад 50 осіб;

• у будинках і спорудах (крім житлових будинків), які мають два поверхи та більше при одночасному перебуванні на поверсі понад 25 осіб, а для одноповерхових — понад 50 осіб.

(Наказ МВС України від 30.12.14 р. № 1417, діє з дня опублікування)

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити