Теми статей
Обрати теми

Нові Правила пожежної безпеки

Міністерство внутрішніх справ України, Жиленко Катерина
МВС затвердило нові Правила пожежної безпеки. Ці правила суб’єкти господарювання зобов’язані виконувати, тому ознайомитися з ними необхідно. Ось декілька підказок про те, на що слід звернути увагу.

Уточнили перелік інформації, яку повинні містити накази (інструкції) щодо протипожежного режиму на об’єктах підприємств, установ, організацій (п. 3 розд. ІІ Правил). Зокрема:

• порядок утримання шляхів евакуації;

• визначення спеціальних місць для куріння;

• порядок використання відкритого вогню та побутових нагрівальних приладів;

• правила проїзду та стоянки транспортних засобів.

Також передбачено, що інструкції щодо заходів пожежної безпеки мають бути на кожне приміщення. Що потрібно прописати в таких інструкціях, читайте в п. 4 розд. ІІ Правил.

Дещо змінилися критерії, за якими потрібно розробляти та розміщувати на видних місцях схеми евакуації на випадок пожежі:

• на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням на них 100 і більше осіб або об’єктах, які мають хоча б одне окреме приміщення з одночасним перебуванням понад 50 осіб;

• у будинках і спорудах (крім житлових будинків), які мають два поверхи та більше при одночасному перебуванні на поверсі понад 25 осіб, а для одноповерхових — понад 50 осіб.

(Наказ МВС України від 30.12.14 р. № 1417, діє з дня опублікування)

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі