Електронну версію «Бухтижня» замовляй — податковий кредит отримай

В обраному У обране
Друк
Державна фіскальна служба України, Жиленко Катерина, Децюра Сергій
Бухгалтерський тиждень Червень, 2015/№ 25
Листи ДФСУ від 22.04.15 р. № 8508/6/99-99-19-03-02-15, від 19.05.15 р. № 8045/10/26-15-15-01-09

Податківці вкотре відстоюють свою позицію. Цього разу йдеться про видавничу ПДВ-пільгу.

Нагадаємо: з 04.03.15 р. діє нова редакція п.п. 197.1.25 ПКУ*, згідно з якою від ПДВ звільняються:

* Детальніше про цю новацію, яку запровадив Закон України від 13.02.15 р. № 206-VIII, читайте у «БТ», 2015, № 11, с. 5.

• операції з постачання (передплати) і доставки періодичних видань друкованих ЗМІ (крім видань еротичного характеру) вітчизняного виробництва;

• підготовка (літературне, наукове та технічне редагування, коректура, дизайн і верстка), виготовлення (друкування на папері або запис на електронному носії), розповсюдження книг, у тому числі електронного контенту (крім видань еротичного характеру) вітчизняного виробництва, учнівських зошитів, підручників і навчальних посібників, словників українсько-іноземної або іноземно-української мови вітчизняного виробництва на митній території України.

Нюанс: електронні версії періодичних видань друкованих ЗМІ вітчизняного виробництва не належать ні до друкованих ЗМІ, ні до електронних книжок. Тому в листах, що коментуються, фіскали зазначають: ПДВ-пільга не працює для їх постачання (передплати), у тому числі за допомогою мережі Інтернет та/або записаних на електронних носіях (CD-диск, DVD-диск тощо). Такі операції обкладаються ПДВ на загальних підставах за ставкою 20 %.

Шкода, звичайно… Але, з іншого боку, для передплатників періодичних видань, у тому числі й «Бухгалтерського тижня», які обрали електронну версію, це означає, що вони мають право на податковий кредит з ПДВ (звичайно ж, за наявності правильно оформленої та зареєстрованої в ЄРПН податкової накладної).

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити