«Солдати» підприємства: радісні зміни у Порядку виплати компенсації

Катерина ЖИЛЕНКО, Дар’я КРАВЧЕНКО, Марія СОЛОМІНА
Бухгалтерський тиждень Листопад, 2015/№ 46
В обраному У обране
Друк
Постанова КМУ від 04.11.15 р. № 911 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105»

Чесно признаємося, такої щедрості від КМУ ми не чекали. Тому з радістю поспішаємо познайомити вас з новинками щодо компенсації середньої зарплати «солдатів» підприємства. Новини «з полів» хороші.

КМУ постановою, що коментується, уніс зміни до своєї ж постанови від 04.03.15 р. № 105 (далі — постанова № 105). Останньою затверджено Порядок виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників (далі — Порядок № 105).

Що ж зміниться з моменту набуття чинності змінами (на момент підготовки номери не набули чинності)?

Перша новина. Положення постанови № 105 і Порядку № 105 поширюватимуться на громадян України, які були починаючи з:

18 березня 2014 року призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;

8 лютого 2015 року прийняті на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та /або введення воєнного стану;

11 червня 2015 року призвані на строкову військову службу, а також призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період, і підлягали (підлягають) звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжили (продовжать) військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом.

Тобто підприємства, які зберігали місце роботи та нараховували середній заробіток таким «солдатам» підприємства, тепер зможуть розраховувати на отримання компенсації середнього заробітку з бюджету, як це передбачено ст. 119 КЗпП. А ось із підприємцями питання залишилося відкритим. Нагадаємо: їм відмовляють в компенсації, оскільки у  ст. 119 КЗпП і в постанові № 105 ідеться тільки про підприємства, установи та організації.

Порядок отримання компенсації не змінився. Як і раніше, щоб отримати компенсацію, працедавцю потрібно до 15-го числа, наступного за місяцем нарахування:

1) заповнити звіт за формою, наведеною в додатку 1 до Порядку № 105. Зверніть увагу: назви цього звіту та його граф були дещо підкориговані. Врахуйте це при його заповненні;

2) погодити його з районним (міським) військовим комісаріатом або (увага — новація!) з військовою частиною, які здійснювали призов працівника на військову службу (у частині підтвердження призову і проходження військової служби);

3) подати погоджений звіт до органу соцзахисту населення.

Друга новина. Компенсацію з бюджету середнього заробітку здійснюватимуть:

• щодо працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, — до закінчення особливого періоду або до дня фактичної демобілізації;

• щодо працівників, які були призвані під час мобілізації, на особливий період, і підлягали (підлягають) звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжили (продовжать) військову службу за контрактом, — не більше ніж на строк укладеного контракту.

Зауважимо: раніше компенсацію виплачували не більше одного року з моменту мобілізації. З набуттям чинності змінами проблему буде розв’язано.

Постанова, що коментується, діятиме з дня офіційного опублікування.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд