Працівник демобілізований! Коли стати до роботи?

В обраному У обране
Друк
Мінсоцполітики України
Бухгалтерський тиждень Листопад, 2015/№ 46
На думку Мінсоцполітики, днем фактичної демо- білізації вважається день виключення зі списків осо- бового складу військової частини у зв’язку із звіль- ненням з військової служби (оформляється наказом військової частини, про що робиться відповідний запис у військовому квитку). Це важливо для роботодавця для цілей збереження гарантій мобілізованим згідно з ч. 3 ст. 119 КЗпП.

При цьому Мінсоцполітики зазначає, що працівник має стати до роботи після звільнення його з військової служби, взяття на військовий облік і, у разі потреби, проїзду до місця проживання (перебування). Однак продовжений строк передбачений тільки для працівників, які під час проходження служби отримали поранення та перебувають на лікуванні, потрапили в полон або визнані такими, що зникли безвісти ( ч. 5 ст. 119 КЗпП).

(Лист Мінсоцполітики України від 05.10.15 р. № 1277/13/84-15)

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити