(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 34-35
  • № 33
  • № 32
  • № 31
  • № 30
  • № 29
  • № 28
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
12/30
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Вересень , 2015/№ 36

«Лікарський» ПДВ: імпортний збір входить до бази

ДФСУ нагадує: операції з поставки на митній території України лікарських засобів, дозволених для виробництва та застосування в Україні і внесених до Державного реєстру лікарських засобів, оподатковуються за ставкою ПДВ 7 % (п.п. «в» п. 193.1 ПКУ).

При цьому база обкладення ПДВ для таких операцій визначається виходячи з договірної (контрактної) вартості лікарського засобу (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів, прекурсорів і медичних газів), розрахованої з урахуванням загальнодержавних податків і зборів, у тому числі додаткового імпортного збору, і встановлених постачальницько-збутових і граничних торгових (роздрібних) надбавок. Тобто додатковий імпортний збір входить до бази нарахування «лікарського» ПДВ.

Важливо! До 31.03.19 р. від ПДВ та імпортного збору звільняється низка операцій з імпорту та постачання в Україні ліків — згідно із Законом України від 09.04.15 р. № 332-VIII. Подробиці — у «БТ», 2015, № 20, с. 5.

(Лист ДФСУ від 21.05.15 р. № 10754/6/99-99-19-03-02-15)

лікарські засоби, ПДВ, імпортний збір додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті