(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 36
  • № 34-35
  • № 33
  • № 32
  • № 31
  • № 30
  • № 29
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/24
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Вересень , 2015/№ 37

Інструкція щодо відряджень: на вихідні/свята можна затриматися

Наказ Мінфіну України від 04.08.15 р. № 694 «Про затвердження Змін до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон»

До Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон (затверджена наказом Мінфіну України від 13.03.98 р. № 59, далі — Інструкція) внесли поправки. І хоча норми Інструкції є обов’язковими лише для бюджетників, однак госпрозрахунковим суб’єктам вони теж рекомендовані до застосування. Вам знадобиться матеріал про відрядження з «БТ», 2015, № 25, с. 21.

Корисна норма в  Інструкції: якщо дата на транспортному квитку не збігається з датою прибуття працівника з відрядження за наказом, то з дозволу керівника підприємства враховується затримка у відрядженні на вихідні або святкові та неробочі дні. Простіше кажучи, відряджений працівник з дозволу керівника може затриматися в іншому місті (країні) на вихідні та/або свята. Однак загальний строк перебування поза місцем постійної роботи не повинен перевищувати строку відрядження, передбаченого постановою КМУ від 02.02.11 р. № 98 (30 календарних днів — на відрядження по Україні, 60 календарних днів — на закордонне відрядження*). При цьому працівнику оплачується проїзд з відрядження до місця роботи, але не оплачуються дні затримки (добові, витрати на оплату житла тощо).

* Ці строки встановлені тільки для працівників бюджетних підприємств, установ. Однак ми рекомендуємо і госпрозрахунковим підприємствам застосовувати ті самі строки. Інакше відрядження працівника до іншої адміністративно-територіальної одиниці для виконання службового завдання контролюючі органи можуть розцінити як переведення на роботу до іншої місцевості ( ст. 120 КЗпП).

Тепер не слід боятися позиції податківців, які вважають додатковим благом та вимагають уключати до оподатковуваного доходу вартість квитка, в якому дата прибуття/вибуття не збігається із зазначеною в наказі про відрядження найманого працівника, відшкодовану роботодавцем (консультація з категорії 103.17 ЗІР ДФСУ).

Наказ діє з дня опублікування.

відрядження, вихідні дні, святкові дні додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.