(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 36
  • № 34-35
  • № 33
  • № 32
  • № 31
  • № 30
  • № 29
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
10/24
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Вересень , 2015/№ 37

Лікарняні демобілізованому: немає заробітку — беремо ставку

І знову в центрі уваги запитання: як виплачувати лікарняні демобілізованому працівнику, який не має заробітку в розрахунковому періоді?

Мінсоцполітики відповідає: для страхових випадків, що настали після набуття чинності новою редакцією Порядку № 1266** (починаючи з 04.07.15 р.), слід застосовувати п. 28 цього Порядку, тобто середню зарплату для розрахунку страхових виплат визначати виходячи з тарифної ставки (посадового окладу) або її частини, установленої працівнику на день настання страхового випадку. А якщо тарифна ставка не встановлюється — виходячи з розміру мінзарплати на день настання страхового випадку. Такий підхід висвітлений і в листі Мінсоцполітики України від 31.07.15 р. № 445/18/99-15 («БТ», 2015, № 34 — 35, с. 7).

** Порядок обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затверджений постановою КМУ від 26.09.01 р. № 1266 (у редакції постанови КМУ від 26.07.15 р. № 439).

Для «старих» страхових випадків застосовується п. 10 попередньої редакції Порядку № 1266.

(Лист Мінсоцполітики України від 17.08.15 р. № 469/18/99-15)

лікарняні, демобілізований працівник додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті