(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
20/25
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Липень , 2016/№ 30

Коригування операцій з придбання товарів без ПДВ

http://tinyurl.com/yyaedpg2
Чи підлягає відображенню в декларації з ПДВ та в її додатку 1 коригування обсягів придбання без ПДВ (в тому числі за нульовою ставкою)?

До податкового кредиту належать суми податку, сплачені/нараховані у разі здійснення операцій, зокрема, з придбання або виготовлення товарів (у тому числі в разі їх ввезення на митну територію України) та послуг (п. 198.1 ПКУ).

При цьому всі обсяги придбаних товарів/послуг відображаються в розд. ІІ податкової декларації з ПДВ, форма та порядок заповнення якої затверджені наказом Мінфіну від 28.01.16 р. № 21.

Відповідно до п. 4 розд. V Порядку № 21 до розд. II «Податковий кредит» включаються обсяги придбання (виготовлення, будівництва, спорудження, створення) за нульовою ставкою та/або без ПДВ (рядок 10.3 податкової декларації з ПДВ) товарів/послуг, необоротних активів на митній території України.

Коригування податкового кредиту відображається у рядку 12 декларації.

При заповненні рядка 12 обов’язковим є подання додатка 1 «Розрахунок коригування сум ПДВ (Д1)» (далі — додаток 1), що заповнюється в розрізі контрагентів.

За формою додатка 1 коригування податкового кредиту згідно зі ст. 192 ПКУ відображається у таблиці 2 цього додатка. При цьому виходячи зі змісту таблиці 2 відображенню підлягають лише операції з придбання з ПДВ, які підлягають оподаткуванню за основною ставкою та ставкою 7 %.

Отже, коригування обсягів придбання без ПДВ (в тому числі і за нульовою ставкою) відображенню у декларації не підлягають.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
коригування операцій, придбання, товари, ПДВ додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті