(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
21/25
Бухгалтерський тиждень
Бухгалтерський тиждень
Липень , 2016/№ 30

Сплата роздрібного акцизу при втраті чи знищенні пального

http://tinyurl.com/y3t93rse
Чи оподатковується акцизним податком з роздрібного продажу підакцизних товарів обсяг пального, яке знищено, втрачено або використано для власних потреб?

Реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизними товарами — це, зокрема, фізичний відпуск з автозаправної станції (далі — АЗС) та/або автомобільної газозаправної станції (далі — АГЗС) товарів, зазначених у п.п. 215.3.4 ПКУ, незалежно від форми розрахунків (п.п. 14.1.212 ПКУ).

Фізичний відпуск з АЗС та/або АГЗС пального — це здійснення заправки автомобілів моторним паливом або зрідженим вуглеводневим газом через паливо-, масло- та газороздавальні колонки (пп. 34 та 35 Правил роздрібної торгівлі нафтопродуктами, затверджених постановою Кабміну від 20.12.97 р. № 1442).

З урахуванням зазначеного підлягають обкладенню акцизним податком з роздрібного продажу підакцизних товарів операції з фізичного відпуску пального через АЗС та/або АГЗС незалежно від форм розрахунків та напрямку його використання (у тому числі використаного для власних потреб).

Якщо фізичний відпуск пального не здійснювався через АЗС та/або АГЗС, то такий обсяг пального не обкладається роздрібним акцизом.

Якщо після фізичного відпуску пального через АЗС та/або АГЗС (що підтверджено даними спеціалізованої комп’ютерно-касової системи) відбулась втрата такого пального, то такий обсяг пального підлягає обкладенню акцизним податком з роздрібного продажу підакцизних товарів. Обсяг пального, втраченого до фізичного відпуску пального через АЗС та/або АГЗС, обкладенню акцизним податком з роздрібного продажу підакцизних товарів не підлягає.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
роздрібний акциз, пальне додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті