Госпсуб’єктам із зони АТО: оновлено обмеження та пільги

В обраному У обране
Друк
Жиленко Катерина, Кравченко Дар’я
Бухгалтерський тиждень Червень, 2016/№ 24

Законодавці дещо підкоригували свої заборони та пільги, запроваджені на період проведення АТО.

По-перше, освіжили поняття території проведення АТО та замінили його на поняття населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, і населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення. Також вказали, що перелік таких населених пунктів затверджує Кабмін. Нагадаємо, на сьогодні ці переліки затверджені розпорядженням КМУ від 07.11.14 р. № 1085 у редакції розпорядження від 02.12.15 р. № 1276-р.

По-друге, продовжують діяти звільнення від плати за користування земділянками державної ї комунальної власності та орендної плати за користування державним і комунальним майном. Ці звільнення діють щодо землі та майна, розміщеного в населених пунктах із зазначених вище переліків, а не в прив’язці до госпсуб’єктів, що провадять діяльність у зоні АТО.

По-третє, скасували заборону на внесення змін до складу засновників і керівників місцевих юросіб. Реєстраційні дії можна проводити стосовно зміни складу засновників (учасників) і керівників, причому для юросіб публічного права — без обмежень, а для юросіб приватного права — за умови, що документи подаються в паперовій формі особисто засновниками (учасниками) та керівниками.

Закон діє з 08.06.16 р.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити